FAQs Complain Problems

कर्मचारीहरु

Photo Name Designation Section Email Phone
शैलेन्द्र भण्डारी प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत CAO@raptimun.gov.np 9855063816, 9855043111
दिपक थिङ सूचना अधिकारी dipakthing200@gmail.com 9860836394
सुरेश न्यौपाने जन स्वास्थ्य अधिकृत sureshneupane2002@gmail.com 9846435000
रबिना देउजा अधिकृत शिक्षा 9841104705
राममणी सिलवाल सि.अ.हे.व अधिकृत छैटौं स्वास्थ्य 9845069030
सीता देवी ढुङ्गाना सि.अ.हे.व अधिकृत छैटौं स्वास्थ्य 9845815715
सुरज भट्टराई इन्जिनियर Planning Department surajbhattarai79@gmail.com 9845036626
राजेन्द्र मैनाली अधिकृत जिन्सी शाखा 9845079399
तुल्सी अधिकारी सि. अ. न. मी. निरिक्षक Health Section tulsiadhikari13@gmail.com 9765635070
सन्दिप ‍‌ओझा इन्जिनियर Planning Department sandipojha6858@gmail.com 9845655696
टुकनाथ पौडेल काविराज निरीक्षक छैठौ tukanathpaudel2018@gmail.com 9856032040
अर्जुन पौडेल इन्जिनियर Planning Department arjunpoudel12345.ap@gmail.com 9845685544
कृष्ण प्रसाद रेग्मी सूचना प्रविधि अधिकृत सूचना प्रविधि साखा reg.mekrishna@gmail.com 9847244196
सुरज चौधरी (MIS) Management Information System IT Section mr.suraj63@gmail.com 9844955111
लक्ष्मी डाँगी सहायक स्तर पाँचौँ प्रशासन 9745706413
सविन लामा मुक्तान ना. प. से. प्रा पशु पन्छी विकास शाखा 9855071724
रुपक सुबेदी सव.इन्जिनियर Planning Department 9845237997
हरि कृष्ण ढकाल पशु सेवा प्राविधिक पशु सेवा शाखा 9855043386
खेमराज पन्त ना. प. से. प्रा पशु सेवा शाखा 9845482783
बिर्जलाल डाँगी वडा सचिव राप्ती ७ वडा कार्यलय dangibrijlal@gmail.com 9866934715
चेतनाथ थपलिया सव.इन्जिनियर 9845069471
बिकाश मुक्तान कानुनी सहजकर्ता bikashmoktan3@gmail.com 9845530305
रुपा लामा तमाङ्ग थिङ नायव पशु स्वास्थ प्राविधिक पशु पन्छी विकास शाखा 9845201967
खगेन्द्र प्रसाद पाठक लेखापाल लेखा 9745024566
विजय पौडेल सव.इन्जिनियर Planning Department paudelbj206@gmail.com 9845175206
रमेश चौधरी क.अपरेटर rrameshm42@gmail.com 9807246047
दिपेन्द्र चौधरी रोजगार संयोजक 9845563858
मंगल तमाङ घोङम्बा वडा सचिव राप्ती ९ वडा कार्यलय ९८४५५४१६४४
सृजना प्रजा प्रा.स. कृषि 9846965665
सुप्रिया न्यौपाने क.अपरेटर योजना शाखा 9864503404
लेखनाथ घलान खरिदार राप्ती ११ वडा कार्यालय rapti11.2074@gmail.com 9855077785
देउमी खड्का प्रा.स. कृषि शाखा 9842626953
सुमन काफ्ले अ. सव. इन्जिनियर Planning Department 9841824257
सञ्जीव रेग्मी स. लेखापाल लेखा sanjeevregmi71@gmail.com 9841990216
पृथ्वी श्रेष्ठ सर्भेक्षक पुर्वाधार विकास तथा वातावरण व्यवस्थापन शाखा prithvishrestha1@gmail.com 9846403481
मिलन अधिकारी क्षेत्री अ. सव. इन्जिनियर Planning Department 9856029585
दुरदर्शी थापा वडा सचिव वडा नं. ३ thapadurdarshi@gmail.com 9841460628
सन्तोष श्रेष्ठ अ. सव. इन्जिनियर Planning Department 9844396683
बलराम शाही प्रा.स. कृषि
खिमा लामिछाने वडा सचिव वडा नं. १२ 9841927841
पबित्रा पुरी उद्यम विकास सहजकर्ता उद्यम विकास pabisha3@gmail.com 9845326466
नबिन बुढाथोकी प्रा.स. कृषि
मन्जिला कडेल सा.प. 9855035036
रजनी कुमारी तामाङ सा.प. वडा नं. १ 9847073428
निरुता नहर्की सा.प. वडा नं. ३ 9845597995
रुचिला रेग्मी सा.प. 9865036874
अमृता शिलवाल कार्यलय सहयोगी पशु पन्छी विकास शाखा 9826271471
लक्ष्मी कुमारी ढकाल डल्लाकोटी कार्यलय सहयोगी वडा नं. ३ 9865246649
शिला तमाङ कार्यलय सहयोगी वडा नं. ८ 9845457909
देवकी वस्ती कार्यलय सहयोगी वडा नं. १ 9860404271
रविना प्रजा कार्यलय सहयोगी खहरे सा. स्वा. इकाई
शुशिला चौधरी कार्यलय सहयोगी वडा नं. ६ 9845625355
खेम बहादुर कुवर कार्यलय सहयोगी 9845043895
मेनुका वसौला कार्यलय सहयोगी वडा नं. ५ 9867534957
अम्बिका सेढाई कार्यलय सहयोगी 9862492695
पुर्नकला चेपाङ कार्यलय सहयोगी वडा नं. १ 9806590643
गोमा दाहाल कार्यलय सहयोगी 9844201860
शिबराज सिलवाल कार्यलय सहयोगी वडा नं. २ 9845073038
सम वहादुर वि.क. एम्वुलेन्स चालक 9855050245
सपना चेपाङ विद्यालय नर्स श्री भण्डारा मा वि 9865000928