FAQs Complain Problems

कर्मचारीहरु

Photo Name Designation Section Email Phone
गंगा बहादुर भुजेल प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत bhujelg32@gmail.com 9855043111
शम्भु प्रसाद पौडेल उप सचिव Education poudelshambhu@gmail.com 9845390003
शैलेन्द्र भण्डारी पशु चिकित्सक आठौ तह पशु सेवा शाखा raptimunlive@gmail.com 9855063816,056550464
दिपक थिङ शाखा अधिकृत प्रशासन dipakthing216@yahoo.com 9860836394
गोपाल प्रसाद तिवारी लेखा अधिकृत tiwarigopal863@gmail.com 9841893111
सुरेश न्यौपाने जन स्वास्थ्य अधिकृत sureshneupane2002@gmail.com 9846435000
राजेन्द्र मैनाली शाखा अधिकृत कृषि शाखा 9845079399
अर्जुन पौडेल इन्जिनियर Planning Department arjunpoudel12345.ap@gmail.com 9845685544
राममणी सिलवाल सि.अ.हे.व अधिकृत छैटौं 9845069030
सुरज भट्टराई इन्जिनियर Planning Department surajbhattarai79@gmail.com 9845036626
सन्दिप ‍‌ओझा इन्जिनियर Planning Department sandipojha6858@gmail.com 9845655696
सीता देवी ढुङ्गाना सि.अ.हे.व अधिकृत छैटौं स्वास्थ्य 9845815715
तुल्सी अधिकारी सि. अ. न. मी. निरिक्षक Health Section tulsiadhikari13@gmail.com 9845150028
मुक्ति पौडेल सूचना अधिकारी Suchanaadhikari@raptimun.gov.np 9855092206
राजेन्द्र प्रसाद पराजुली सि.अ.हे.व अधिकृत छैटौं स्वास्थ्य 9845178643
रबिना देउजा अधिकृत शिक्षा 9841104705
लक्ष्मी कडेल सूचना प्रविधि अधिकृत IT Department ito.raptimun@gmail.com 9840286387
युवराज सुवेदी आ.ले.प. अधिकृत आन्तरिक लेखा परिक्षण शाखा yubaraj.subedi94@gmail.com 9845668464
सारदा देवि शर्मा अधिकृत प्रशासन headstronggirlsarada@gmail.com 9869665371
टुकनाथ पौडेल काविराज निरीक्षक छैठौ tukanathpaudel2018@gmail.com 9856032040
सुरेश चौलागाई क.अपरेटर प्रशासन imortalsoul99@gmail.com 9860044653
भिम लाल ढुङ्गाना सव.इन्जिनियर Planning Department bhimlal.dhungana@gmail.com 9845939514
रमेश चौधरी क.अपरेटर rrameshm42@gmail.com 9807246047
रुपा लामा तमाङ्ग थिङ नायव पशु स्वास्थ प्राविधिक पशु पन्छी विकास शाखा 9845201967
सुजन राई सव.इन्जिनियर Planning Department sujansigma@gmail.com 9865512357
दिपेन्द्र चौधरी रोजगार संयोजक 9845563858
बिर्जलाल डाँगी वडा सचिव वडा नं. ७ dangibrijlal@gmail.com 9866934715
दिपेश कुमार अधिकारी सव.इन्जिनियर Planning Department dipeshadhikari067@gmail.com 9848267897
सुरज चौधरी एम आई एस अपरेटर mr.suraj63@gmail.com 9844955111
रुपक सुबेदी सव.इन्जिनियर Planning Department 9845237997
पुजा कंडेल एम आई एस अपरेटर kandelpuja01@gmail.com 9863314154
सभ्यता ढकाल सव.इन्जिनियर Planning Department savyatadhakal@gmail.com 9849910111
विजय पौडेल सव.इन्जिनियर Planning Department paudelbj206@gmail.com 9845175206
चेतनाथ थपलिया प्रा.वि 9845069471
खेमराज पन्त ना. प. से. प्रा पशु सेवा शाखा 9845482783
सविन लामा मुक्तान ना. प. से. प्रा पशु पन्छी विकास शाखा 9855071724
खगेन्द्र प्रसाद पाठक लेखापाल लेखा 9745024566
सृजना प्रजा प्रा.स. कृषि 9845049217
हरि कृष्ण ढकाल पशु सेवा प्राविधिक पशु सेवा शाखा 9855043386
बिकाश मुक्तान कानुनी सहजकर्ता bikashmoktan3@gmail.com 9845530305
मिलन अधिकारी क्षेत्री अ. सव. इन्जिनियर Planning Department 9856029585
प्रतिमा डल्लाकोटी रुवाली एम आई एस फिल्ड सहायक ruwalihouse@gmail.com 9845075565
सन्तोष श्रेष्ठ अ. सव. इन्जिनियर Planning Department 9844396683
सुधन थिङ वडा सचिव वडा नं. ६ sudhanlama0@gmail.com 9860291468
देउमी खड्का प्रा.स. कृषि शाखा 9842626953
समज थापा उद्यम विकास सहजकर्ता उद्यम विकास samajthapa@gmail.com 9845049350
मित्रा गिरी अमिन Planning Department chhaphilemaniram@gmail.com 9867307440
पबित्रा पुरी उद्यम विकास सहजकर्ता उद्यम विकास pabisha3@gmail.com 9845326466
लेखनाथ घलान खरिदार राप्ती ११ वडा कार्यालय rapti11.2074@gmail.com 9855077785
दुरदर्शी थापा वडा सचिव वडा नं. ३ thapadurdarshi@gmail.com 9841460628
सञ्जीव रेग्मी स. लेखापाल लेखा sanjeevregmi71@gmail.com 9841990216
देवी अधिकारी सहायक महिला विकास निरीक्षक महिला, बालवालिका तथा जेष्ठ नागरिक शाखा adhikaridevi57@gmail.com 9849089832
खिमा लामिछाने वडा सचिव वडा नं. १२ 9841927841
सुमन काफ्ले अ. सव. इन्जिनियर Planning Department 9841824257
रजनी कुमारी तामाङ सा.प. वडा नं. १ 9847073428
निरुता नहर्की सा.प. वडा नं. ३ 9845597995
रुचिला रेग्मी सा.प. 9865036874
मन्जिला कडेल सा.प. 9855035036
अमृता शिलवाल कार्यलय सहयोगी पशु पन्छी विकास शाखा 9826271471
दुर्गा देवी थनेत कार्यलय सहयोगी 9862092431
लक्ष्मी कुमारी ढकाल डल्लाकोटी कार्यलय सहयोगी वडा नं. ३ 9865246649
रविना प्रजा कार्यलय सहयोगी खहरे सा. स्वा. इकाई
शिला तमाङ कार्यलय सहयोगी वडा नं. ८ 9845457909
देवकी वस्ती कार्यलय सहयोगी वडा नं. १ 9860404271
शुशिला चौधरी कार्यलय सहयोगी वडा नं. ६ 9845625355
अम्बिका सेढाई कार्यलय सहयोगी 9862492695
गोमा दाहाल कार्यलय सहयोगी 9844201860
मेनुका वसौला कार्यलय सहयोगी वडा नं. ५ 9867534957
पुर्नकला चेपाङ कार्यलय सहयोगी वडा नं. १ 9806590643
शिबराज सिलवाल कार्यलय सहयोगी वडा नं. २ 9845073038
खेम बहादुर कुवर कार्यलय सहयोगी 9845043895
सम वहादुर वि.क. एम्वुलेन्स चालक 9855050245
सपना चेपाङ विद्यालय नर्स श्री भण्डारा मा वि 9865000928